Головна » 2014 » Січень » 2 » У ДРУГИЙ ДЕНЬ 2014 РОКУ ДО МУЗЕЮ ЗАВІТАЛИ ПЕРШІ ВІДВІДУВАЧІ.
У ДРУГИЙ ДЕНЬ 2014 РОКУ ДО МУЗЕЮ ЗАВІТАЛИ ПЕРШІ ВІДВІДУВАЧІ.
Валентин та Галина Жаловаги разом з синочком Андрійком стали першими відвідувачами Володимир-Волинського історичного музею у новому, 2014 році. Сім'я проживає у селі Зимне Володимир-Волинського району. Батько працює вчителем історії та географії, мама викладає англійську мову.

На знімку: Валентин, Галина та Андрій Жаловаги в експозиції історичного музею

Син Андрійко з майбутньою професією ще не визначився, але не виключає, що також стане вчителем. Співробітники історичного музею привітали відвідувачів з Новорічними святами та подарували на згадку буклети про наше місто та музей. Варто зауважити, що усе частіше музей починають відвідувати сім'ями. І не рідко саме діти стають ініціаторами таких екскурсій, прагнучи більше дізнатися про історію рідного краю.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 793 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1