Головна » 2014 » Січень » 8 » У 2014 році – 100-річчя початку Першої світової війни (ВІДЕО).
У 2014 році – 100-річчя початку Першої світової війни (ВІДЕО).
У 2014-му році виповнюється 100 років з початку Першої світової війни. Вона була глобальним воєнним конфліктом, що відбувся в Європі у 1914-1918 роках. Під час Першої світової загинуло понад дев’ять мільйонів солдат і цивільних жителів. Основні події Східного фронту точилися на Заході — на територіях Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Волинської областей. Тут є чимало місць поховань загиблих, які потрібно належно впорядкувати. З цієї нагоди у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулося засідання координаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на Волині 100-річчя початку Першої світової війни. Про це повідомила Волинська ОДТРК у новинах 3 січня 2014 року.
Волиняни на своєму засіданні обговорили питання впорядкування захоронень, встановлення пам’ятних знаків, створення нових туристичних маршрутів, проведення пересувних фотовиставок. Учасники засідання обласного координаційного комітету з відзначення 100-річчя початку Першої світової війни прийняли рішення розробити комплексну програму на 2014-2018 роки.
Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 636 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0