Головна » 2011 » Листопад » 16 » Свято „Звучи, рідна мово!” у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського.
16 листопада 2011 року працівники Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського у своїй конференцзалі провели свято „Звучи, рідна мово!” з нагоди Дня української писемності та мови. До участі у заході були запрошені учні 11-х і 9-х класів Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ступеня імені В.К.Липинського, педагоги цієї школи і вчителі-словесники шкіл Локачинського району. Бібліотекарі Затурцівської сільської бібліотеки Любов Левчик і Затурцівської загальноосвітньої допоміжної школи-інтернату Галина Ушакова оформили виставку відповідної довідкової і художньої літератури, прикрасили залу портретом Т.Г.Шевченка та вишиваними рушниками.
Основою свята стала зустріч зі знаним волинським педагогом-словесником, публіцистом, авторкою поетичної збірки „Барвінок у снігу”, лауреатом Всеукраїнської премії імені Бориса Грінченка Олесею Ковальчук і відомим ученим-істориком, професором Волинського національного університету імені Лесі Українки, головою обласної організації Всеукраїнського Товариства „Просвіта” імені Тараса Шевченка Миколою Кучерепою.
На початку свята прозвучала в запису пісня „Звучи, рідна мово!” у виконанні Раїси Кириченко. Зі вступним словом до присутніх звернулась провідний науковий співробітник музею Наталя Гатальська. Школярі і педагоги захоплено слухали виступи шановних гостей, купували книги талановитої поетеси-землячки Галини Ушакової і, звичайно, Олесі Ковальчук та отримували автографи. Голова обласної „Просвіти” Микола Кучерепа привітав музейників зі створенням просвітянського осередку і подарував Затурцівському музею книгу „Реабілітовані історією”. Пристрасне слово про ставлення нашого патрона В.К.Липинського до української мови та національної історії мовив завідувач музею Віталій Кушнір, який для всіх бажаючих провів цікаву екскурсію експозиційними залами.
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 988 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0