Головна » 2011 » Червень » 23 » Шедеври староукраїнського живопису 16-18 ст. виставлені у Володимир-Волинському історичному музеї .
Шедеври староукраїнського живопису 16-18 ст. виставлені у Володимир-Волинському історичному музеї .     Велику популярність серед відвідувачів Володимир-Волинського історичного музею має виставка «Відреставровані ікони – шедеври староукраїнського живопису 16-18 ст.», яку відкрито наприкінці 2010 року.
   Завдяки старанням директора музею Володимира Стемковського та завідуючої фондами Олени Черенюк було налагоджено контакти з Львівським філіалом Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Відреставровано 5 ікон з музейної колекції – «Успіння Богородиці», «Покрова Богородиці», «Святий Дмитрій», «Юрій Змієборець» (датуються 18 ст.) та найцінніша з 16 століття – «Спас Нерукотворний» (реставратор Олександра Гливка).
   У відкритті виставки взяли участь директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Геннадій Бондаренко. Виставку оглянули місцеві школярі, студенти, інтелігенція.
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 1400 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0