Головна » 2014 » Січень » 17 » Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони (ВІДЕО).
Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони (ВІДЕО).
17 січня 2014 року у Музеї волинської ікони пройшли „Різдв’яні зустрічі”. Шанувальники класичої музики могли насолодитися грою камерного оркестру „Ренесанс” Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського.

Оркестр широко пропагує зразки музичної спадщини. Протягом 15 років колектив виступає на сценах Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, Палацу культури, Театру ляльок, у Волинському краєзнавчому музеї, Художньому музеї у Луцьку. Керівник оркестру Світлана Додарук, випускниця Київської консерваторії, лауреат Першої Волинської незалежної премії за вищі професійні та громадські досягнення у номінації „Людина року 2008”, „Митець року”.
У концертній програмі прозвучали колядки та щедрівки у виконанні студентів училища.

Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва щиро подякувала колективу оркестру та його керівнику за чудову музику та гарний настрій.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 559 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1