Головна » 2011 » Липень » 10 » Побачили світ буклети із серії „Маневиччина туристична”.
Побачили світ буклети із серії „Маневиччина туристична”.
10 липня 2011 року у селі Мала Яблунька на Маневиччині відбулася презентація п'яти буклетів із серії „Маневиччина туристична”, що вийшли у видавництві ДП „Волинські старожитності”. Автор проекту і тексту буклетів - директор Маневицького краєзнавчого музею Петро Хомич, а переклад на англійську здійснив його син – Віталій Хомич. „Сімейний” проект знайомить із історико-культурним потенціалом району (буклет „Із глибини віків”), духовними святинями Маневиччини, природними ландшафтами Волинського Полісся, Маневицьким краєзнавчим музеєм та організацією зеленого туризму в регіоні (буклет „Відпочинок у поліському селі”).
Як зазначив Петро Хомич: „Маневиччина – один з древніх мальовничих і неповторних куточків Західного Полісся, край миловидних лісів, тихоплинних річок і чисто дзеркальних озер”.

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 1313 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0