Головна » 2011 » Жовтень » 6 » Паломництво до Холмської Чудотворної ікони Богородиці прочан з України і США.
Паломництво до Холмської Чудотворної ікони Богородиці прочан з України і США.

Особливе богослужіння відбулося 6 жовтня 2011 року у Музеї волинської ікони. Вже вдруге віруючі Святої Православної Церкви у Північній Америці і  православної парафії  на честь ікони Божої Матері „Несподівана радість” м.Рівного зібралися біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці для урочистого молебню. Молитви і піснеспіви до Богородиці звучали на українській, російській і англійській мовах. П’ять священнослужителів, більше 30 прочан з України і США, нащадки емігрантів з України, вклонилися прадавній святині. Після закінчення богослужіння був здійснений обряд миропомазання. Кожен із присутніх мав можливість прикластися до чудотворного образу. Надзвичайно піднесеному настрою сприяли запалені свічки і аромат ладану.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 494 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0