Головна » 2011 » Серпень » 9 » Олександр Башкаленко перевірив реставраційні роботи в садибі Липинського.
Олександр Башкаленко перевірив реставраційні роботи в садибі Липинського.
9 серпня 2011 року перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко черговий раз перевірив реставраційні роботи в садибі Липинського. Будівельники завершують в будинку оздоблювальні роботи та внутрішнє декорування. Також монтується сигналізація, ведуться роботи з облаштування зовнішнього освітлення та проводиться благоустрій території. „Будівельники повинні виконати ще великий об’єм робіт, однак реконструкція будівлі має завершитися до кінця серпня”, – наголосив Олександр Башкаленко.

Прес-служба Волинської облдержадміністрації
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 441 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0