Головна » 2014 » Січень » 29 » Музейний урок пам’яті до 70-ої річниці визволення міста Луцька від фашистських загарбників (ВІДЕО).
17:16
Музейний урок пам’яті до 70-ої річниці визволення міста Луцька від фашистських загарбників (ВІДЕО).
Музейний урок пам’яті до 70-ої річниці визволення міста Луцька від фашистських загарбників (ВІДЕО).
29 січня 2014 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся урок пам’яті «Щоб пам’ять вічною була…», приурочений 70-ій річниці визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни (1939-1945 рр.).

Серед колекцій, які зберігаються у Волинському краєзнавчому музеї, почесне місце займають експонати учасників Великої Вітчизняної війни. На заході була розгорнута фотодокументальна виставка з фондів музею. Матеріали виставки розповідають про звільнення міста Луцька від німецької окупації, яке розпочалося в ході Рівне-Луцької наступальної операції (27.01.1944 р.-13.02.1944 р.). На виставці було представлено карту-схему наступальних боїв, складену М.Калініченком, першим комендантом звільненого Луцька, документи, світлини визволителів області, фото вуличних боїв у Луцьку 2 лютого 1944 р. Окремий блок матеріалів присвячено командиру 1 гвардійського кавалерійського корпусу 13 армії 1 Українського фронту – Віктору Баранову. Це його документи, мемуари, світлини.Своїми спогадами із присутніми поділився Анатолій Іванович Ольхович, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник визволення Волині від німецько-фашистських загарбників у складі партизанського загону Миколи Прокоп’юка, член Луцької організації ветеранів України. Майбутньому захиснику було лише п’ятнадцять, коли він добровільно вступив до партизанського загону та зі щоденним ризиком воював за рідну землю, за наше майбутнє.
 
Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 735 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]