Головна » 2011 » Грудень » 19 » Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання музеями платних послуг.
17:06
Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання музеями платних послуг.
Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання музеями платних послуг.
Кабінет міністрів України 12 грудня 2011 року затвердив постанову № 1271 з новим переліком платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній власності. Відтак Міністерство культури разом з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі має затвердити порядок визначення вартості та надання платних послуг, зазначених у затвердженому цією постановою переліку.
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 12 грудня 2011 р. № 1271
Київ
Про затвердження переліку платних послуг, які
можуть надаватися закладами культури, заснованими
на державній та комунальній формі власності
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити перелік платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності, що додається.
2. Міністерству культури разом з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити порядок визначення вартості та надання платних послуг, зазначених у затвердженому цією постановою переліку.
3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 5 червня 1997 р. № 534 "Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності” (Офіційний вісник України, 1997 р., число 23, с. 95).
    Прем’єр-міністр України                                            М. АЗАРОВ
Інд.70
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 грудня 2011 р. № 1271
ПЕРЕЛІК
платних послуг, які можуть надаватися
закладами культури, заснованими на
державній та комунальній формі власності
1. Проведення вистав, театральних та музичних постановок, концертів, оперних і балетних спектаклів, інших постановок, виступи артистичних груп, труп, оркестрів та окремих артистів. Проведення концертів-презентацій, фестивалів, бенефісів, естрадних шоу, циркових вистав, демонстрація відео- і кінофільмів.
2. Навчання у студіях, на курсах, проведення занять у літературно-музичних вітальнях, ігрових кімнатах для дітей та гуртках.
3. Організація діяльності любительських об’єднань та клубів за інтересами (художніх, технічних, природничо-наукових, колекційних, за професіями).
4. Розроблення сценаріїв, постановочна робота і проведення заходів за заявками підприємств, установ та організацій.
5. Проведення спектаклів і концертів художньої самодіяльності.
6. Проведення театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок книг і творів образотворчого мистецтва.
7. Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових заходів, міжнародних симпозіумів, науково-практичних конференцій, семінарів, майстер-класів, концертів, фестивалів, виставок і вистав.
8. Показ слайд-фільмів і кінопрограм.
9. Надання послуг з користування атракціонами, ігровими автоматами (крім тих, що передбачають отримання грошової винагороди), настільними і комп’ютерними іграми, тенісними кортами, більярдами, тирами, дитячими містечками безпеки руху, персональними комп’ютерами, глядацькими залами відеотек.
10. Продаж у неспеціалізованих магазинах (кіосках, лотках) видань про фонди і діяльність бібліотек, музеїв, картинних галерей, виставкових залів, заповідників та інших закладів культури і мистецтва, репродукцій, наборів листівок, афіш, плакатів  (у тому числі із зображенням творів мистецтв, пам’яток літератури), а також сувенірних виробів, значків, виробів народних промислів, декоративно-ужиткового мистецтва.
11. Проведення фото-, відео- і кінозйомок окремих експонатів, експозицій, територій та об’єктів музейного типу.
12. Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів на територіях та у приміщеннях музеїв, під час огляду експозицій, виставок.
13. Відвідування заповідників, музеїв та виставок.
14. Додаткові бібліотечні послуги:
формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек і бібліотек підприємств, установ та організацій;
підготовка фактографічних, аналітичних, бібліографічних та інших довідок для фізичних та юридичних осіб;
користування міжбібліотечним абонементом (пересилання документів), електронна доставка документів;
надання послуг з оформлення електронних реєстраційних документів користувачів бібліотек.
15. Проведення наукової та мистецтвознавчої експертизи, у тому числі виїзної, культурних цінностей, які перебувають у приватній власності, придбані у художніх салонах, галереях, і таких, що в установленому порядку ввозяться або вивозяться через державний кордон.
16. Розроблення та оформлення інтер’єрів, дизайнерського оздоблення виставкових стендів.
17. Надання в оренду приміщень театрів, концертних залів, цирків, культурно-освітніх закладів, музеїв і заповідників у разі, коли це не перешкоджає провадженню закладом діяльності у сфері культури.
18. Надання місць для стоянки автомобілів та інших транспортних засобів.
19. Ремонт, настроювання і налагодження музичних інструментів, звуко-, світло- та відеоапаратури.
20. Ремонт і реставрація творів (виробів) образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, друкованих видань, палітурні роботи, атрибуція пам’яток історії та культури, які перебувають в особистих колекціях і збірках.
21. Ремонт і реставрація нерухомих пам’яток культурної спадщини.
22. Виготовлення, ремонт і реалізація майстернями та іншими виробничими підрозділами закладів культури і мистецтв обладнання атракціонів, музичних інструментів, меблів, реквізиту і бутафорії, сценічного обладнання, пошиття театральних, концертних костюмів, взуття, товарів широкого вжитку, квітів і квіткової продукції, гримерні послуги, столярні, слюсарні, будівельні, ремонтно-реставраційні та інші роботи, автотранспортні послуги.
23. Прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.
24. Фотокопіювання, репродукування, ксерокопіювання, мікрофільмування, мікрокопіювання з книжок, брошур, газет, журналів, музейних експонатів, документів з фондів бібліотек, музеїв.
25. Виготовлення фонограм концертів і спектаклів, копій звукозапису музичних творів з фонотек театрів, музеїв, бібліотек, клубних закладів, парків культури та відпочинку, науково-методичних центрів, надання послуг студій звуко- і відеозапису.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1142 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]