Головна » 2011 » Травень » 18 » Екскурсія співробітників Володимир-Волинського історичного музею з нагоди Дня музеїв.
З нагоди Міжнародного дня музеїв колектив наукових співробітників Володимир-Волинського історичного музею відвідав Червоноградський музей історії релігії. Колеги провели нам змістовну екскурсію по музею, розповіли про історію міста та своєї установи, розташованої в колишньому палаці Потоцьких.
Того ж дня ми відвідали історико-архітектурний заповідник у м. Белзі Львівської області. Оглянули його пам’ятки  (на фото – ратуша в Белзі) – П’ятницьку церкву, церкву святого Миколая, місцевий музей. На завершення екскурсії ознайомилися з пам’ятками Сокаля.
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 975 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0