Головна » 2011 » Квітень » 15 » Про Другий круглий стіл на тему "Музей у сучасному світі"
Про Другий круглий стіл на тему "Музей у сучасному світі"

Кафедра документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки та Волинський краєзнавчий музей з нагоди Міжнародного дня музеїв проводять у травні 2011 року

Другий круглий стіл на тему

"Музей у сучасному світі"

Для обговорення на круглому столі пропонується наступна тематика:

¨           музейна система України, мережа музейних закладів Волині (обласні, районні, народні, громадські музеї);

¨           історія музеїв, партнерські зв’язки з іншими музейними закладами України та Європи;

¨           роль музеїв у суспільстві та перспективи їх розвитку;

¨           благодійництво, меценатство і спонсорство в роботі музею;

¨           музейний менеджмент і маркетинг;

¨           інформаційна база музею.

Планується видання збірника матеріалів круглого столу. Доповіді та повідомлення приймаються до 1 травня 2011 року із врахуванням таких вимог:

Обсяг роботи 6-8 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва – 2,5 см, справа – 2 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. Оформлення списку літератури та джерел – 12 кегль, інтервал – 1).

Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.

Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.

Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск).

Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).

Доповіді  та  повідомлення  просимо  подавати  не  пізніше  вказаного  терміну  за  адресою: 43021  м.Луцьк,  вул.Шопена, 20 Волинський  краєзнавчий або надсилати на електронну адресу музею: volkrmus@lt.ukrtel.net ,  volmus@ukr.net

Телефон  для  довідок: (0332) 24-25-91, 24-56-19, 23-42-88

Оргкомітет  конференції

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 993 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0