Головна » 2011 » Грудень » 9 » Директору Волинського краєзнавчого музею А.М.Силюку вручено премію імені Дмитра Яворницького Національної спілки краєзнавців України.
9 грудня 2011 року у м.Києві директору Волинського краєзнавчого музею, заслуженому працівнику культури України, заступнику голови правління Волинської обласної організації НСКУ  Анатолію Михайловичу Силюку вручено премію імені Дмитра Яворницького Національної спілки краєзнавців України.

Музейні працівники Волині щиро вітають
Анатолія Михайловича Силюка
та зичать  міцного здоров’я, творчого натхнення і подальших успіхів на ниві музейництва та краєзнавства!
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 966 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0