Головна » 2012 » Жовтень » 1 » Директору Камінь-Каширського краєзнавчого музею Наталії Пась вручено обласну премію імені Миколи Куделі.
1 жовтня 2012 року, під час відкриття концертного сезону „Магія музики”, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук вручив нагороди лауреатам обласних іменних премій 2012 року у галузі літератури, культури і мистецтва.
На початку концерту ведуча нагадала присутнім, що рівно двадцять років тому вперше на Волині присвоїли іменні премії талановитим людям краю. Цього разу честь їх вручити випала голові Волинської облдержадміністрації Борису Клімчуку. Він сказав, що протягом цих двох десятків років митці блискуче справляються зі своєю роллю: „як ветерани, так і молоді зірочки”.
Після цього відбулося вручення іменних премій. Зокрема, за  багаторічну подвижницьку працю, значний особистий внесок у розбудову музейних закладів Камінь-Каширського району та розвиток історичного краєзнавства волинського краю, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук вручив обласну премією імені Миколи Куделі директору Камінь-Каширського районного краєзнавчого музею Наталії Пась.

В І Т А Є М О !
Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 602 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0