Головна » Статті » Любомльський краєзнавчий музей

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3


Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views

   У 2012 році жителька с. Ладинь Галина Власюк передала в Любомльський краєзнавчий музей вишитий рушник, який вразив працівників закладу своїм патріотизмом та неповторністю. Він датований, згідно з написом – 15 жовтня 1937 року, тобто, був виконаний до свята Покрови Пресвятої Богородиці. Вражає не тільки мистецька робота, але й сам сюжет.

Любомльський краєзнавчий музей | Views: 864 | Added by: volyn-museum | Date: 15.11.2014 | Comments (0)

   Дмитро Олександрович Остапюк – відомий волинський краєзнавець, активіст пам’яткоохоронної справи, вчитель історії, дослідник археологічних пам’яток, організатор і активіст музейництва на теренах Любомльського району. Зібрав одну з унікальних музейних колекцій, яка і сьогодні не втратила свого значення і є значним джерелом для наукових досліджень.


   Любомльський краєзнавчий музей є науково-освітньою та науково-дослідною установою, сховищем пам’яток матеріальної й духовної культури. Головним його завданням є дослідження, вивчення та пропаганда історії, культури і природи краю; виявлення, збір, облік, збереження та показ через музейні форми роботи – експозицію, виставки, друковані видання і науково-освітні заходи, пам’яток духовної та матеріальної культури Любомльщини.