Головна » Статті » Ковельський історичний музей

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5


Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views

   До когорти шукачів історичної істини належить і вчитель української мови і літератури Уховецької середньої школи Анатолій Миколайович Григоровський – педагог за фахом, краєзнавець за покликом серця. Разом із своїми колегами, закоханими в історію рідного поліського краю, він стояв біля витоків краєзнавчого руху, започаткованого на Волині на початку 1960-х років.

Ковельський історичний музей | Views: 1368 | Added by: volyn-museum | Date: 20.10.2014 | Comments (0)

   Перші арифметичні дії ще чверть віку тому люди масово і успішно виконували на дерев'яних рахівницях. Тих самих, що з'явилися спершу у древньому Єгипті, Індії та Китаї. В останні роки свого існування рахівниці були великі і малі, і з металу, і з пластмаси. В експозиції Ковельського історичного музею представлена класична дерев'яна рахівниця розміром 27х44,8 см.


   Ковельський історичний музей створений відповідно до наказу управління культури виконкому обласної ради народних депутатів «Про створення музеїв на правах відділів обласного музею» від 26 червня 1989 року.

   Славиться своїми багатолітніми традиціями й волинське краєзнавство, підтримуване ентузіастами у різних куточках Лесиного краю. Не лишається осторонь проблеми опіки над історичною пам’яттю й Ковельщина. Поки що маловідомим, однак активним осередком вивчення історії малої батьківщини є селище міського типу Голоби, зокрема місцевий історичний музей при НВК «ЗОШ I-III ст. - гімназія» ім. С. Є. Ткача.

Ковельський історичний музей – одна з візитних карток міста.