Головна » Статті » Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5


Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views
   Однією зі складових частин музейної освіти є вивчення військової історії свого краю, як елемента вивчення краєзнавства. Вивчаючи минуле, чомусь не достатньо приділяється значна увага фіксації та вивченню подій недалекого минулого. Це приводить до втрати певних історичних матеріалів для майбутнього. Вивчаючи військову історію, слід звернути увагу на дослідження історії військових частин, що базувались на території Волині. Визначальним у вивченні цього питання є факт, що багато матеріалів було засекречено в період Радянського Союзу.
Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Views: 2603 | Added by: volyn-museum | Date: 21.08.2013 | Comments (0)

   Серед плеяди іконописців досі було маловідоме ім’я Байковського – польського дворянина, що працював в Оружейній палаті Москви. Прізвище Байковських скоріше всього походить від власної назви Байкова гора у Києві. Хоча існують і інші версії

   Орден Слави встановлений Указом Президії Верховної Ради від 8 листопада 1943 року. Є кавалери ордену Слави і на Волині. Так повними кавалерами ордену Слави є Ібрагімов Гаріф Ібрагімович та Яновський Олександр Йосипович.

    У Російській імперії з 1725 року існував орден Святого Олександра Невського, яким нагороджувалися як військові, так і цивільні особи, та в 1917 році він був скасований разом з іншими царськими орденами. 29 липня 1942 року в СРСР був заснований новий орден Олександра Невського як військовий орден для нагородження командного складу Червоної Армії.