Музей жертв тоталітарних режимів

Музей жертв тоталітарних режимів відкритий 22 листопада 2013 року на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, згідно рішення Волинської обласної ради № 4/40 від 13 травня 2011 року.
 
Експозиція музею знаходиться у двох кімнатах. У першій подається інформація про звірства, які чинила радянська влада протягом 1917–1991 років.


 
 
У другій – експозиція демонструє часи німецької окупації, розміщені матеріали з історії Луцької тюрми різних періодів її існування. Значна увага приділена трагічній сторінці волинського краю – розстрілу в’язнів Луцької тюрми 23-24 червня 1941 року. Цінною є копія рапорту начальника тюрми, в якому він розповів про цей розстріл.      Унікальним експонатом також є рукопис Миколи Куделі – одного з небагатьох, кому пощастило вижити під час масових розстрілів, які відбувались у стінах луцької тюрми.


 
 
Очевидці стверджують, що у другій кімнаті, де встановлений мультимедійний проектор з екраном, колись була кімната побачень для засуджених Луцької тюрми.

 
 
 
Адреса музею: 43016, м. Луцьк, вул. Кафедральна, 12.
 
Тел.: 0664198154.
 
Екскурсії проводяться за попереднім замовленням.
 
 
 
Завідувачка музею: Патрай Ніна Олексіївна.