Музей історії Шацького лісового коледжу

Наприкінці 2005 року в одній із кімнат гуртожитку Шацького лісового коледжу імені В.В.Сулька, одного з восьми вищих навчальних закладів Державного агентства лісових ресурсів України, створено музей історії виникнення та розвитку лісового технікуму.
Експозиція музею відкривається фотографією засновника та першого директора технікуму Валентина Васильовича Сулька та наказом Державного комітету лісового господарства про заснування лісового технікуму в червні 1963 року. Наступні експозиції ілюструють процес становлення і розвитку технікуму до сьогоднішніх днів.
Експонують карти, альбоми, ксерокопії газетних матеріалів про технікум попередніх років, чорно-білі фотографії і кольорові слайди матеріально-технічної бази технікуму та дежлісгоспу. Добірка матеріалів у фотографіях висвітлює культурну, спортивну та громадсько-корисну роботу студентів з часу його заснування. На фотографіях зафіксовано виступи студентів на вечорах художньої самодіяльності, найцікавіші моменти спортивних ігор, різноманітні роботи під час проходження навчально-виробничої практики.
Чільне місце в музеї займають альбоми випускників технікуму, яких вже випущено більше п'яти тисяч.
Перед відвідувачами – книги випускника технікуму Павла Георгійовича Хомицького, заслуженого працівника культури Російської Федерації: „Твои лесничие, Россия” і „Неотложный маршрут”, а також статті журналу „Вітчизна”, які подарував музею викладач технікуму, ветеран праці М.Моісеєнко.
Серед експонатів, що відображають світ музею технікуму, заходиться панорама музею „Природа і людина” у чорно-білих фотографіях. Також представлені макети робіт лісівничої тематики, муляжі технічного обладнання для догляду за лісовими культурами.
Розвиток особистості, високий професіоналізм, порядність, патріотизм – ось ті орієнтири, за якими педагогічний колектив звіряє складний, багатоаспектний процес підготовки майбутніх фахівців лісового господарства.
 
Адреса: 44000, Волинська обл., смт Шацьк вул. 50 років Перемоги, 20.
Тел.: (03355) 2-04-60.
Музей працює щоденно з 8.30 до 17.30.
Вихідні дні - субота, неділя.
Сторінка на сайті Шацького лісового коледжу імені В.В.Сулька тут.
 
Керівник музею: Остапук Вікторія Григорівна.