Музей історії Луцького національного технічного університету

При Луцькому національному технічному університеті функціонує музей історії Луцького національного технічного університету. Тут зібраний ілюстративний матеріал про становлення та розвиток навчального закладу. Науковими консультантами музею є перший проректор, доктор економічних наук, професор З.В.Герасимчук, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, доцент О.Г.Бондарський, завідувач кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства, кандидат історичних наук О.М.Жук.
 
 
Музей історії Луцького НТУ є складовою частиною системи навчально-виховної роботи. Він утворений з метою залучення студентської молоді до вивчення історії університету. До пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної роботи залучені викладачі кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства, а також студенти університету.
 
У своїй роботі музей керується Положенням про музеї, що перебувають у сфері Міністерства освіти і науки України. Формування освіченої, розвиненої особистості, сприяння вихованню патріотизму, любові до України, поваги до викладачів, до звичаїв, традицій нашого університету – основне завдання музею.
 
Систематично проводиться поповнення фондів музею, шляхом підбору документів, фотографій, що стосуються життя кожного факультету та його підрозділів.
 
Експозиція музею складається з 6 розділів:
 
 
1. Луцький загальнотехнічний факультет (1966-1974 рр.)


 
 
2.Луцький філіал Львівського ордена Леніна політехнічного інституту імені Ленінського комсомолу (1975-1990 рр.)


 
 
3. Луцький індустріальний інститут (1991-1996 рр.)


 
 
4. Луцький державний технічний університет (1997-2007 рр.)


 
 
5. Луцький національний технічний університет (2008-2009 рр.)


 
 
6. Міжнародне співробітництво Луцького національного технічного університету

 
 
 
Адреса: 43018, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Львівська, 75
 
Режим роботи: по замовленню.
 
Сторінка на сайті Луцького національного технічного університету тут.
 
 
 
Завідувачка музею: Пясецька Вікторія Олександрівна.