Головна » 2013 » Серпень » 12 » Волинський скансен у Рокинях – у десятці найкращих музеїв України (ВІДЕО).
Волинський скансен у Рокинях – у десятці найкращих музеїв України (ВІДЕО).
Музей історії сільського господарства Волині-скансен у Рокинях, увійшов у першу десятку музеїв України з обслуговування і надання екскурсійних послуг. Про це на телеканалі „Нова Волинь” в телешоу „Ранок „Нової Волині” розповів засновник музею, краєзнавець і публіцист Олександр Середюк. Він повідомив, що заклад включено у десятку найкращих музеїв просто неба за рівнем обслуговування і надання екскурсійних послуг.
„Наш музей потрапив в цей рейтинг, бо ми надаємо великий спектр послуг. Не тільки екскурсії... В нас діє дві експозиції: центральна на 7 залів в будинку культури... і просто неба або козацький зимівник. Я започаткував побудову експозиції просто неба в 1989 році”, – зауважив Олександр Середюк. За його словами, нині його досвід переймають творці нових скансенів.
Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 621 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1