Головна » 2012 » Липень » 13 » Візит Юрія Липинського до Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського.
13 липня 2012 року в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулася зустріч з наймолодшим сином Станіслава Липинського (останнього власника маєтку) Юрієм, який проживає у Гданську. Разом з ним до Затурець прибули: його донька Йоланта зі Стокгольма, а також дочка ще одного із синів Станіслава Збігнева Липинського пані Магда з чоловіком Мацеєм Воловичем.
Гості із захопленням оглянули експозицію музею, поспілкувалися з його працівниками, відвідали місцевий костел, а на місці поховання матері Марії Липинської, свого брата-близнюка Зигмунта і славетного дядька В'ячеслава пан Юрій з родиною поставили живі квіти і запалили лампадки.
Фонди музею збагатилися цінними меморіальними речами. У книзі відгуків для почесних гостей Липинські залишили вдячний запис.
Віталій Кушнір
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 666 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0