Головна » 2012 » Травень » 15 » ВИСТАВКУ РАДІОАПАРАТУРИ РАДЯНСЬКОГО ПЕРІОДУ РОЗГОРНУТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЇ.
15 травня 2012 року у Володимир-Волинському історичному музеї розгорнуто міні-виставку радіоапаратури 50-70-их років ХХ століття. Серед цікавих експонатів – ще довоєнний радіоприймач 1940-року випуску, радянські радіоприймачі «Родина-52», «Дніпро-52», «Родина-47», «Москвич-50», «Акорд-80» та інші, а також грамплатівки 60-70-их років минулого століття. Ці раритетні експонати відтворюють дух епохи – другої половини XX століття , дають можливість уявити побут людей , які жили в той час.
Експонати взяті з фондів музею, а свого часу були подаровані установі місцевими радіолюбителями.
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 552 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0