Головна » 2013 » Лютий » 1 » Вироби дитячих рук – у Торчинському музеї.
Вироби дитячих рук – у Торчинському музеї.
Протягом січня 2013 року в Торчинському історичному музеї діяла виставка дитячих робіт «З колядою, Україно!». Тут були представлені вироби вихованців місцевого будинку школяра (студій «Чарівний пензлик» і «Народна іграшка»).
Свої роботи представили Сіжук Світлана, вихованка будинку сімейного типу сім’ї Прус (с.Сьомаки), Колодійчук Вікторія, Савіцка Ірина, Котоловська Юлія та інші учасники студії юних художників. Малюнки виконані на різних матеріалах: ватмані, полотні склі. Техніка їх виконання теж різна – від гуашу до вітражу. Мотиви відображають давні народні традиції святкування новорічно-різдвяних свят. Діти майстерно передали образи хороводів колядників з вертепними зірками, елементи традиційного святкового столу. У виставці була подана і справжня вертепна зірка, зроблена Сіжук Світланою.
Святковий настрій створили ляльки-мотанки вихованців гуртка «Народна іграшка», яким керує О. В. Корельчук. Деякі ляльки виготовлені за особливою технікою з використанням сіна та лікувальних трав. В цій частині святкової експозиції подавалися зроблені з сіна ялинки і яйця, а також дідухи, вироблені зі справжнього колосся.
Дитяча творчість знайшла відгук в серцях жителів та гостей нашого містечка. Неодноразово біля виставки проводились екскурсії для учнів молодших і середніх класів Торчинської школи. Діти з відвертою щирістю захопилися виробами своїх однолітків. Це запалило у них непереборне бажання творити. Отже, виставка пройшла не дарма.
Олександр Мельник

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 646 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1