Головна » 2013 » Січень » 17 » У Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку творчих робіт Юрія Савки.
17 січня 2013 року у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку творчого доробку лучанина, визнаного майстра художньої вишивки Юрія Савки, відомого своїм талантом далеко за межами Волині.
Близько півсотні оригінальних вишиваних портретів історичних діячів та наших сучасників, об’єднані промовистою назвою „Штрихи історії України у вишиваному портреті”, викликали щире захопленням учасників заходу, серед яких були і дорослі і школярі.
У церемонії відкриття, крім автора, взяли участь та виступили: завідувач музею в Затурцях Віталій Кушнір, голова обласного Товариства охорони пам’яток історії та культури Галина Марчук, голова ветеранського об’єднання в Луцьку Валерій Добрянський, скульптор Ірина Дацюк, завідувач відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею Людмила Мірошниченко. Вела захід упорядник виставки, провідний науковий співробітник музею Наталія Гатальська.
Віталій Кушнір

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 534 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1