Головна » 2012 » Травень » 17 » У Волинському краєзнавчому музеї відбувся день відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня музеїв.
17 травня 2012 року у Волинському   краєзнавчому  музеї був День відкритих дверей на тему „Музеї у світі, що змінюється. Нові виклики, нове натхнення”, проведений в рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”. На жаль, дощ вніс свої корективи у програму свята. Однак, у приміщенні музею відбулися виступ духового оркестру Луцького палацу учнівської молоді, майстер клас з лозоплетіння (майстер Анатолій Лучко), еколого-етнографічна година „Український віночок”, зустріч з волинською художницею Світланою Костукевич, презентація колекцій творчих робіт молодих дизайнерів і традиційного вбрання „Традиції і сучасність” та ін. Майже в усіх виставкових залах Волинського краєзнавчого музею цього дня було велелюдно. Школярі і студенти тут бувають часто і щоразу дізнаються  чимало нового від музейних працівників.
Гарною післямовою Дня відкритих дверей обласного краєзнавчого музею стане четверта атракційна європейська мистецька акція „Ніч музеїв” у Художньому музеї міста Луцька з нагоди Міжнародного дня музеїв.
Фото тут.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 480 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0