Головна » 2019 » Квітень » 1 » У Волинському краєзнавчому музеї триває прийом робіт на Двадцять п’ятий обласний конкурс писанкарства

Поспішайте, адже писанки можна подати лише до 16 квітня 2019 року!

Двадцять п’ятий обласний конкурс «Волинська писанка третього тисячоліття» проводиться серед учнів, зокрема й мистецьких шкіл, студентів закладів освіти І-ІV рівнів акредитації та людей різних професій і сфер зацікавлення.

На конкурс потрібно подати 3–5 писанок, виконаних традиційним восковим розписом на шкаралупах видутих пташиних яєць, фарбованих природними або хімічними барвниками. До поданих на конкурс робіт подаються заявки.

Переможці конкурсу отримають заохочувальні призи, дипломи, подяки та сертифікати учасників. Почесна нагорода – диплом і приз імені Модеста Левицького, буде вручена писанкарю-популяризатору цього виду народного мистецтва.

Писанки на конкурс подаються у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) до 16 квітня 2019 р. (крім суботи та неділі) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20.

Дата та час підбиття підсумків, нагородження переможців конкурсу буде повідомлено на сайті музею додатково.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (0332) 24-23-58, 24-56-19
Е-mail: eviddil@ukr.net, volkrmus@lt.ukrtel.net

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 33 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2