Головна » 2012 » Лютий » 23 » У Нововолинському історичному музеї відкрили виставку художника М.Казюліна.
У Нововолинському історичному музеї відкрили виставку художника М.Казюліна.
„На полотні малюю свого серця щем”, – під такою назвою відбулося урочисте відкриття виставки картин місцевого художника Миколи Казюліна у міському історичному музеї. На захід прийшли представники міської влади, колеги по пензлю, близькі та друзі.
36 робіт автора представлено у виставковій залі. Микола Казюлін – цікава, багатогранна особистість. Народився у Московській області. Тата запросили на шахтні роботи до шахтарського міста. Ту закінчував школу, навчався у будівельно-механічному технікумі. Три роки відслужив у Морфлоті на підводному човні. Здібності до малювання закріпив, здобуваючи освіту в художньому училищі в тодішньому Ленінграді.  Півтори роки був в Афганістані. І ніде не розлучався з пензлем.  Свої відчуття викладав на полотні. Автор  мовою мистецтва передав трагічні сторінки нашої історії і красу навколишнього світу. Чимало картин присвятив духовній тематиці.
Щирі слова Миколі Казюліну висловила на урочистості начальник відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Світлана Груй. Вона зазначила, що від картин митця йде подих життя, передається атмосфера легкості і свіжості. Щирі побажання висловили художнику директор міського Палацу культури Леся Твердохліб, колеги та близькі.

Джерело: сайт Нововолинської міської ради
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 592 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0