Головна » 2012 » Грудень » 15 » У Луцьку хочуть створити літературну бібліотеку-музей.
У Луцьку хочуть створити літературну бібліотеку-музей.
У Луцькраді обговорили питання про програму з підтримки ініціативи Волинської організації національної спілки письменників України з пропаганди української літератури на 2013-2015 роки. Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, мови, – інформує «Волинська правда».
Голова Волинської обласної організації національної спілки письменників України Олег Потурай розповів про ідею створення в обласному центрі Волині літературного бібліотеки-музею із метою популяризації волинських письменників та читання загалом. Ймовірно, що ця бібліотека-музей розміститься у приміщення бібліотеки № 6. Уже є погодження із управління культури Луцької міської ради на це. Олег Потурай попросив 190 тисяч гривень на ремонт приміщення або хоча б 50-60 тисяч гривень на ремонт у двох кімнатах, щоб «запустити» музей. Депутат Анатолій Пархом’юк зауважив, що таку ініціативу слід підтримувати. «Потрібно оживити бібліотеки», – сказав він. У підсумку депутати цієї комісії «дали добро». Далі - справа за сесією міської ради.

Джерело: „Волинська правда”, 15.12.2012
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 541 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1