Головна » 2013 » Серпень » 21 » У Луцьку буде музей вишиванки.
У Луцьку буде музей вишиванки.
Громадська організація «Відродження національних традицій» хоче відкрити в Луцьку музей вишиванок. Про це йшлося 21 серпня під час засідання виконавчого комітету. Повідомляє Волинський Інформаційний Портал.
Одне з питань, яке виносилось на розгляд посадовців, стосувалось дозволу на проведення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення на вулиці Лесі Українки, 25. Як виявилось, одна з громадських організацій хоче зробити там музей волинської вишиванки.
Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев у коментарі ВІПу пояснив, що ГО орендувала підвал, який, до слова, перебуває у досить-таки плачевному стані, а тому там потрібно провести чималі роботи, аби зробити кімнату придатною для музею.
Організація ж планує відродити традиції волинської вишивки, зробивши у підвалі музей, стіни якого, до речі, теж будуть розписані в національному стилі.
Наразі терміни відкриття не обговорюються, адже це залежить від того, коли вдасться закінчити ремонт.
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 546 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1