Головна » 2013 » Лютий » 15 » У Ковелі діє Музей воїнів інтернаціоналістів (відео).
У Ковелі діє Музей воїнів інтернаціоналістів (відео).
15 молодих ковельчан та жителів Ковельського району віддали найцінніше - своє життя на війні в Афганістані. Біля підніжжя меморіальної стели пам'яті загиблим воїнам-афганцям у Ковелі 15 лютого 2013 року відслужили панахиду та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Чимало цікавих експонатів зібрано в кімнаті-музеї, який віднедавна діє в приміщенні міськрайонної організації Спілки ветеранів Афганістану.
Художник Микола Черняк завершує останні ескізи панно на стіні майбутнього музею ветеранів Афганістану: з-поміж інших експонатів тут зберігатимуть і фото воїнів, хто так і не повернувся додому з тієї чужої війни.
Музей у новому приміщенні міськрайонної організації Спілки ветеранів Афганістану відкрили в Ковелі ще в жовтні минулого року. Саме приміщення надала громадській організації міська влада, а благодійний фонд „Патріот Волині” профінансував капітальний ремонт та допоміг в облаштуванні кімнати-музею. Експонати для такого закладу принесли самі „афганці”. А головне покликання музею – слугувати військово-патріотичному вихованню ковельської молоді.
„Музей буде слугувати молодому поколінню. Це військово-патріотичне виховання молоді: показувати те, що Ковельщина гордиться своїми синами, які з честю виконали свій військовий обов'язок”, – сказав голова МГО „Українська спілка ветеранів Афганістану” Микола Савосюк.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 668 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1