Головна » 2012 » Серпень » 4 » У Колодяжненському музеї відкрито персональну виставку Миколи та Анастасії Гончаруків „В майстерні художника” (Відео).
4 серпня 2012 року у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрилася персональна виставка Миколи та Анастасії Гончаруків „В майстерні художника”, на якій представлені портрети, пейзажні, натюрморти, вироби з дерева, різьба, художньо оброблені природні форми.
Микола Олександрович народився в с. Гута-Каменьська Камінь-Каширського району в 1959 році, закінчив Ковельське ПТУ № 5 за спеціальністю „різьбяр по дереву”. Займається іконописом, виготовленням іконостасів, віднедавна став писати картини. На виставці вражає портрет матері з натрудженими руками, босоніж, на призьбі поточеної шашелем хати.
Проживаючи в Колодяжному неподалік від садиби Косачів, тонко відчуває землю, на якій був колись талант Лесі Українки, і описує її в художніх полотнах „Ставок”, „Кар’єр”, „Біля кадуба”, „Вулики”, „Чудова осінь”, „Дві сосни” тощо.
В природі серед стовбурів дерев, коренів, капів бачить „Посмішку”, „Ведмедя”, „Сову”, „Вітер”, „Вази”, „Підвазонники”, „Цукерниці”.
Донька Анастасія – студентка ВНУ (факультет образотворчого мистецтва, спеціальність „монументальний живопис”). Пробує свої сили в натюрмортах: елегійних та експресивних („Польові квіти”, „Іриси”, „Маки”, „Хризантеми для мами”, „Фіалки для тьоті Інни”). Цікава романтична робота „Закохані під дощем”.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 572 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0