Головна » 2012 » Жовтень » 12 » У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрито галерею мистецтв (2 ВІДЕО).
На Волині чергова знакова подія в мистецькому житті ознаменувалась справжнім святом творчості. У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї 12 жовтня 2012 року відкрили галерею мистецтв, у якій обіцяють знайти місце для кожної творчої душі. Про повідомляє власкор «Перця Волинського».
Ще зовсім недавно на Ківерцівщині з’явився перший музей, який облаштували у колишньому приміщенні відділення швидкої медичної допомоги. Тепер лікарі переїхали в новостворену поліклініку, а приміщення поповнюється музейними експонатами. У цій же будівлі, на другому поверсі музею, з ініціативи знаного громадського діяча Українського Фонду Культури, оселиться і дух мистецтва. В чотирьох експозиційних залах обіцяють створити не просто галерею мистецтв, а цілий світ для кожного, хто бажатиме поділитись своєю творчою душею з іншими.
«Це буде місце для всіх видів мистецтва, які тільки існують. Це невеличкі кімнатки, але хотілося б, щоб усе туди поміщалось, бо творчі люди, вони усі різні, кожен має свій власний інтерес, комусь близьке музичне, комусь театральне, образотворче чи кіномистецтво. Тобто якщо є людина, яка талановита і себе проявляє активно у будь-якій творчості – для неї знайдеться тут місце», - розповідає натхненник відкриття галереї Геннадій Сарапін.
Водночас, знаковою подією, яка увійде в історію усього музею, стала і перша виставка, яка розмістилась у стінах нової галереї. Експозиційні зали полонили картини художниці Оксани Тарасенко та Вікторії Смурової, а також пленерні роботи інших майстрів пензля із Волині.
«У нас насправді бракує місць, де б могли виставлятись художники, чи то молоді, чи уже досвідчені. Виставкових залів дуже мало, натомість, усюди відкриваються магазини, бари та ресторани. Добре, що для когось мистецькій світ не є чимось зайвим, і саме завдяки таким людям ми і матимемо тепер ще одне місце, у якому зможуть показати себе художники», – розповідає художниця Оксана Тарасенко.
Яким широким може бути світ мистецтва у новій галереї організатори намагались показати уже під час самого відкриття не лише виставкою робіт талановитих художників. Його наситили усіма можливими номерами: співами, танцями, театральним виступом, презентацією книг, та віртуозною грою музикантів.
Фото Л.Максимова.
Джерело: сайт „Перць Волинський”, 12.10.2012
Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 788 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8