Головна » 2013 » Липень » 2 » Рокинівський музей запрошує на фотовиставку „Волинська школа лицарства”.
Рокинівський музей запрошує на фотовиставку „Волинська школа лицарства”.
Музей історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району, запрошує відвідати фотовиставку "Волинська школа лицарства”. Присвячена експозиція десятій річниці діяльності молодіжної громадської організації „Школа козацького гарту”. Вона – єдина в області, що виховує молодь за програмою психофізичної підготовки воїнів Запорізької Січі. Учні школи є неодноразовими переможцями Міжнародного семінару та Чемпіонату України з бойового гопака.
Організатори виставки переконані, що вона допоможе популяризувати героїчне минуле українського козацтва і провідників козацького лицарства, пропагувати культурні здобутки, відроджувати і впроваджувати козацькі традиції в навчально-виховний процес. На представлених світлинах – показові виступи бойового гопака, елементи козацького характерництва та козацькі забави.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 472 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0