Головна » 2012 » Червень » 16 » Просвітянські гостини у Музеї Липинського в Затурцях.
Просвітянські гостини у Музеї Липинського в Затурцях.
Із новою життєстверджуючою силою забило просвітницьке „Джерело” Музею В’ячеслава Липинського у Затурцях Локачинського району. Як в ті давні часи, коли родина Липинських дбала про престиж своєї рідної землі, так і нині село не минають подорожні, відомі люди краю, України та зарубіжжя. На запрошення гостинних господарів Віталія Кушніра та Наталії Гатальської тут частими гостями є актори, музиканти, поети, художники, про що засвідчує книга відгуків.
„Музейна коляда”, „Свято Матері”, майстер-клас заслуженого майстра народної творчості України Марії Кравчук із с. Туличів Турійського району. Це далеко не всі заходи, проведені в музеї-садибі тільки у нинішньому році.
На зустріч із Марією Василівною, руки якої із соломи вершать диво, прийшли не лише поважні бабусі, а й їхні онуки, щоб власноруч виплести солом’яного дідуха. У всіх, хто має бажання і терпіння, початок вдався на славу. А ще звучали вірші-посвяти сонцю, соломі й майстру у виконанні автора-затурчанки Галини Ушакової, повідомила Галина Кажан.
__________________________________
Волинь-нова. – 2012. – 16 червня. – С.2.
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 632 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0