Головна » 2013 » Лютий » 12 » Презентація „Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік”.
Презентація „Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік”.
12 лютого 2013 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася презентація „Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині на 2013 рік”, спільного проекту Волинського краєзнавчого музею і Волинської ОУНБ імені Олени Пчілки.
Історичні та біографічні довідки підготовлені науковими співробітниками Волинського краєзнавчого музею (його філіалу Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки та відділів давньої і новітньої історії, етнографії, фондів, науково-освітньої і методичної роботи, пам’яток історії та культури, художнього, Музею волинської ікони). До цієї роботи долучилися науковці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Укладачами бібліографічних списків є працівники відділу краєзнавчої роботи Волинської ОУНБ імені Олени Пчілки.
Перший випуск календаря вийшов у 1991 році і ось уже впродовж двох десятиліть продовжується його видання. Календар потрібен різним категоріям читачів: бібліотекарям, краєзнавцям, історикам, студентам, журналістам.
Про історію та зміст видання, його підготовку, проведені дослідження, поліграфічні особливості говорили у своїх виступах Л. А. Стасюк, директор Волинської ОУНБ ім. Олени Пчілки, заслужений працівник культури України і А. А. Понагайба, завідувач відділу бібліотеки; А. М. Силюк. директор Волинського краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України і Є. І. Ковальчук, заступник директора з наукової роботи музею, кандидат історичних наук; З. О. Пахолок, доцент кафедри філології та методики початкової освіти педагогічного інституту Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, кандидат філологічних наук і М. І. Мартинюк, директор видавництва „Твердиня”.
Презентація була організована відділом краєзнавчої роботи Волинської ОУНБ імені Олени Пчілки. Її учасниками стали студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 628 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3