Головна » 2013 » Серпень » 29 » Працівники Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського відвідали українську Мекку.
Нещодавно просвітяни та працівники Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського повернулись із подорожі Черкащиною: Моринці, Шевченкове, Канів, Умань... Крім місць української Мекки, пов’язаних із життям і долею Тараса Шевченка, незабутні враження справив всесвітньо відомий дендропарк „Софіївка”. „На прощу до Тараса треба йти не раз в житті, а хоча б раз у рік”, – зізналася Галя Коцюбинська, донька незабутньої просвітянки Неоніли Бондарук.
Тепла і сердечна зустріч із мешканцями мальовничого села Русалівка Маньківського району та спільний концерт у сільському будинку культури стали яскравим елементом цієї мандрівки. А ще музейники побували на місці колишньої садиби В’ячеслава Липинського та зустрілися з нащадком Левка Зануди, який був приятелем історика. Мандруючи такими історичними шляхами, ми краще пізнаємо Україну, вважає Галина Кажан.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 478 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3