Головна » 2011 » Вересень » 21 » Паломництво до Холмської Чудотворної ікони Божої Матері.
Паломництво до Холмської Чудотворної ікони Божої Матері.

21 вересня 2011 року, у День Різдва Пересвятої Богородиці, з благословення архієпископа Луцького і Волинського Михаїла в Луцьку провели традиційне щорічне паломництво до Холмської Чудотворної ікони Богоматері. Після Божественної літургії у кафедральному соборі Святої Трійці віруючи Української Православної Церкви Київського Патріархату хресним ходом вирушили до Музею волинської ікони. Священнослужителі несли копію чудотворної ікони. На ганку музею її встановили поряд з оригіналом. Під час відправи акафіста Пресвятій Богородиці духовенство, студенти Волинської духовної академії, віряни підходили до древньої святині, побожно вшановували її цілуванням і складали пожертви на реставрацію ікон, які зберігаються в музеї. Багато хто з прочан співали акафіст разом зі священнослужителями. По завершенню богослужіння  Владика Михаїл привітав присутніх зі святом і наголосив, що Матір Божа через Холмську ікону виявляє свою милість нашому краєві. Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва подякувала прочанам за пожертви і відмітила. що тільки спільними зусиллями можна зберегти православні святині для майбутніх поколінь.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 592 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0