Головна » 2013 » Березень » 13 » Незабаром Любомльському краєзнавчому музею – 40 років.
Незабаром Любомльському краєзнавчому музею – 40 років.
13 березня 2013 року перший заступник голови Любомльської райдержадміністрації Володимир Склянчук провів нараду з начальником відділу культури і туризму РДА Володимиром Дячуком та спеціалістами цього структурного підрозділу РДА, з директором Любомльського краєзнавчого музею Олександром Остапюком та його підлеглими. Нарада стосувалась питань відзначення 40-річчя музею. Присутні на нараді висловили свої пропозиції щодо підготовки та святкування цієї події. Обговоривши висунуті пропозиції, було прийнято ряд рішень та попередньо узгоджено перелік заходів з нагоди 40-річчя музею Любомльського краю.

Джерело: сайт Любомльського району
Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 549 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0