Головна » 2013 » Січень » 29 » Наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею провели акцію „День музею в школі”.
    З метою національно-патріотичного виховання молоді на основі історико-культурної спадщини українського народу, 29 січня 2013 року в загальноосвітній школі с.Жидичин Ківерцівського району наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею провели акцію „День музею в школі” (з нагоди Дня історії).
   На заході експонувались фотодокументальні виставки: „Галицько-Волинське князівство”, „Волинь в роки Великої Вітчизняної війни” та мультимедійна виставка „Образ св. Миколая в українському іконописі, монументальних пам’ятках і сфрагістиці: до історії  Жидичинського св. Миколаївського монастиря”.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 465 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5