Головна » 2012 » Червень » 20 » На Волині почалися „Дні музею” в дитячих таборах літнього відпочинку.
13:32
На Волині почалися „Дні музею” в дитячих таборах літнього відпочинку.
На Волині почалися „Дні музею” в дитячих таборах літнього відпочинку.
З метою популяризації музейної спадщини України, виховання у дітей та підлітків національних світоглядних позицій, поглядів і переконань на основі історико-культурної спадщини українського народу, його звичаїв і традицій та залучення учнівської молоді до збереження культурного надбання, Волинським краєзнавчим музеєм розпочато проведення циклів заходів у дитячих таборах літнього відпочинку.
Так, 20 червня 2012 року Волинським краєзнавчим музеєм було організовано виїзний захід „День музею” в таборі літнього відпочинку для дітей „Сонячний” у селі Гаразджа Луцького району Волинської області.
У табір було запрошено відомого волинського майстра з лозоплетіння Анатолія Лучка, котрий провів дітям надзвичайно цікавий майстер-клас з лозоплетіння.
Завідувач відділу природи музею Тетяна Тищенко навчила дітей виготовляти ляльку-мотанку та плести український віночок.
Діти мали змогу прослухати дві етнографічні лекції: „Волинський рушничок у звичаях та обрядах” та „Допоміжні промисли Волині”, підготовлені молодшими науковими співробітниками відділу етнографії музею Світланою Скібою і Юрієм Ляховим.
Науковий співробітник відділу природи Людмила Ланшина у цікавій і доступній дітворі формі розповіла про флору і фауну Волині.
Працівники музею привезли до табору фотодокументальну виставку „Чорнобильський слід на Волині” та організували зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Федором Рузаком та Анатолієм Лучком.
 
Фото Л.Максимова тут.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 881 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]