Головна » 2014 » Січень » 22 » Музейні заходи до Дня визволення Луцька від німецько-фашистських загарбників.
Музейні заходи до Дня визволення Луцька від німецько-фашистських загарбників.
Інформаційний лист
На допомогу вчителям
та учням учбових закладів

До Дня визволення Луцька
від німецько-фашистських загарбників
Волинський краєзнавчий музей
пропонує:

Експонування фотодокументальної виставки «Волинь в роки Другої світової війни» з екскурсійним обслуговуванням (за попереднім замовленням можливе експонування в школах)
Експонування виставки філателії та філокартії з фондів ВКМ та приватних колекцій на військову тематику в частині експозиції, присвяченій визволенню Луцька та Волині від німецько-фашистських загарбників  «Військова тематика у філателії та філокартії. З фондів Волинського краєзнавчого музею та приватних колекцій» (30.01.2014 – 01.03.2014 р.)
Проведення уроку пам’яті «Щоб пам’ять вічною була» для учнівської та студентської молоді в експозиції музею, присвяченій Другій світовій війні, та зустріч із ветераном Другої світової війни  (29.01.2014 р.)
Тематичні екскурсії по експозиції відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею
Читання лекцій на тему «Волинь в роки Другої світової війни» в навчальних закладах та установах міста.
Пішохідну екскурсію по Меморіалу Вічної Слави (діти – 30 грн., дорослі – 60 грн.)

Вхідна плата: для учнів та студентів – 3,00 грн., для дорослих – 5,00 грн.
Екскурсійне обслуговування: учні та студенти – 15,00 грн., дорослі – 30,00 грн.
Лекція (45 хв.) – 30 грн.
Фотографування – 10 грн., відеозйомка – 15 грн.
Ветерани війни, військовослужбовці, діти-сироти – вхід безкоштовний.

Музей працює з 9.00 до 17.00, в неділю з 10.00 до 17.00 год.
Вихідні: субота, понеділок.

Адреса музею: 43005 м. Луцьк, вул. Шопена, 20.
Тел.: 24-75-82, 24-25-91, e-mail: volkrmus2@ukr.net
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 465 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0