Головна » 2012 » Жовтень » 15 » Мрія фундатора Торчинського історичного музею Григорія Гуртового здійсниться – у Луцьку встановлять пам’ятник Християнському Милосердю.
Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук 15 жовтня 2012 року провів засідання Волинської Ради Церков, головною темою якої було спорудження у Луцьку пам’ятника Християнському Милосердю, встановлення якого заплановане на листопад цього року в Старому місті. Зараз там роблять благоустрій. Бронзові скульптури монумента вже майже готові. 80% його вартості оплачено з обласного благодійного фонду «Рідна Волинь».
Таку ідею виносив у своєму серці та вистраждав усім своїм життям (пережив Голодомор 1932-1933 років та голод 1946-1947 років) відомий волинянин, уродженець Запорізької землі, заслужений працівник культури України, фундатор і незмінний директор Торчинського народного історичного музею, нині покійний Григорій Олександрович Гуртовий.
«На Раді церков ми ніколи не говоримо про політику та мирські  справи,  а про духовні. Обговорюємо ті теми, які стосуються кожної  релігійної конфесії в області», – сказав Борис Клімчук.
«Пам’ятник Християнському Милосердю буде об’єднувати нас. Це – благородна ідея. Ми будемо просити усіх волинян пожертвувати на встановлення такого монумента по одній гривні», – зазначив Борис Клімчук.
Кошти можна перераховувати за реквізитами Волинської обласної організації ветеранів України, код 21733988, р/р 26005000002743 у ПАТ «Укрсоцбанк» м. Київ, МФО 300023 з поміткою «на пам’ятний знак».

Прес-служба Волинської облдержадміністрації, 15.10.2012
Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 642 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1