Головна » 2013 » Липень » 24 » „Мандруючі святі” у Ковельському історичному музеї (ВІДЕО).
„Мандруючі святі” у Ковельському історичному музеї (ВІДЕО).
„Мандруючі святі”. Таку назву має виставка ікон, яка експонується в ці дні в одному із залів Ковельського історичного музею. На виставці представлені 42 ікони, написані українськими та польськими художниками на міжнародних пленерах іконопису, що відбулись на Волині. До того, як дістатися Ковеля, виставка мандрувала багатьма містами України та Польщі. На її відкритті були присутні голова облдержадміністрації Борис Клімчук та Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи.
Уже в перший день виставку „Мандруючі святі” відвідали десятки ковельчан та гостей міста. Така нагода буде актуальною ще впродовж місяця: саме стільки часу пересувна експозиція ікон перебуватиме в Ковелі.

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 614 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0