Головна » 2013 » Червень » 5 » Краєзнавці України відвідали музеї Волині.
11:46
Краєзнавці України відвідали музеї Волині.
Краєзнавці України відвідали музеї Волині.
3-5 червня 2013 року у Волинській області відбулося виїзне засідання Президії правління Національної спілки краєзнавців України. Участь у засіданні взяли голова Спілки Олександр Петрович Реєнт, провідні фахівці у галузі краєзнавства та історичної науки, голови обласних організацій НСКУ, краєзнавчий актив Волинської області. Воно відбувалося на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки і Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.
На засіданні розглядалися питання: про діяльність Спілки за лютий – травень 2013 р.; про підготовку і проведення пленуму правління НСКУ; про відзначення краєзнавців премією імені академіка Петра Тронька НСКУ 2013 р.; про підготовку збірника «Краєзнавча шевченкіана України» (до 200-річчя від дня народження Т. Шевченка); про рекомендацію до друку журналу «Краєзнавство», № 2, 2013 р.; про організаційну роботу регіональних організацій НСКУ та ін.
Учасники засідання ознайомилися з роботою Волинської обласної організації НСКУ, проаналізували роботу та експозиції музеїв Лесі Українки в Колодяжному, В’ячеслава Липинського у Затурцях, ознайомилися з пам'ятками Володимира-Волинського, якому виповнюється 1025 років від першої згадки, відвідали Оконські джерела та мали екскурсію «Екосередовище озера Світязь».У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського учасники виїзного засідання Президії правління НСКУ оглянули експозицію, яка створена на основі сучасних технологій, нових документів і матеріалів про життя і діяльність В’ячеслава Липинського, експонатів, які відтворюють той час. Завідувач музею Віталій Кушнір розповів про етапи створення музею, про В’ячеслава Липинського і його родину.Голова спілки Олександр Реєнт вручив Віталію Кушніру комплект краєзнавчих видань.


Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 665 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]