Головна » 2013 » Червень » 5 » Краєзнавці України відвідали музеї Волині.
Краєзнавці України відвідали музеї Волині.
3-5 червня 2013 року у Волинській області відбулося виїзне засідання Президії правління Національної спілки краєзнавців України. Участь у засіданні взяли голова Спілки Олександр Петрович Реєнт, провідні фахівці у галузі краєзнавства та історичної науки, голови обласних організацій НСКУ, краєзнавчий актив Волинської області. Воно відбувалося на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки і Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.
На засіданні розглядалися питання: про діяльність Спілки за лютий – травень 2013 р.; про підготовку і проведення пленуму правління НСКУ; про відзначення краєзнавців премією імені академіка Петра Тронька НСКУ 2013 р.; про підготовку збірника «Краєзнавча шевченкіана України» (до 200-річчя від дня народження Т. Шевченка); про рекомендацію до друку журналу «Краєзнавство», № 2, 2013 р.; про організаційну роботу регіональних організацій НСКУ та ін.
Учасники засідання ознайомилися з роботою Волинської обласної організації НСКУ, проаналізували роботу та експозиції музеїв Лесі Українки в Колодяжному, В’ячеслава Липинського у Затурцях, ознайомилися з пам'ятками Володимира-Волинського, якому виповнюється 1025 років від першої згадки, відвідали Оконські джерела та мали екскурсію «Екосередовище озера Світязь».

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського учасники виїзного засідання Президії правління НСКУ оглянули експозицію, яка створена на основі сучасних технологій, нових документів і матеріалів про життя і діяльність В’ячеслава Липинського, експонатів, які відтворюють той час. Завідувач музею Віталій Кушнір розповів про етапи створення музею, про В’ячеслава Липинського і його родину.

Голова спілки Олександр Реєнт вручив Віталію Кушніру комплект краєзнавчих видань.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 591 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1