Головна » 2012 » Червень » 30 » У Ковельському історичному музеї відкрито виставку до дня міста.
У Ковельському історичному музеї відкрито виставку до дня міста.
Виставку творів живопису, скульптури та художнього ковальства „Мистецький Ковель” 30 червня 2012 року відкрито в одному із залів Ковельського історичного музею (ВІДЕО). Експозицію приурочили дню міста, який ковельчани відзначають 1 липня.
Історична легенда про Ковель переносить нас у прадавні часи Данила Галицького. Завітавши до кузні, що стояла на березі Турії, князь попросив коваля викувати меч. Майстер погодився. Зроблена ним зброя виявився міцнішою від лицарської. Тож і промовив князь Данило до коваля: „То буде віднині це місце зватися іменем твоїм, Ковле”. Символічно, що в експозиції виставки, приуроченої до дня міста, чільне місце посідають роботи ковельських ковалів.
Емоції і характери людей. Краса природи. Непорушна монументальність архітектури. Усе це — рідне місто очима ковельських художників.
Випускник кафедри художнього скла Львівського інституту декоративно-прикладного мистецтва Віктор Бурчак уже більш як чверть століття продовжує давні традиції українського вітражу. Волинська ікона Божої Матері на склі роботи майстра посідає достойне місце в експозиції виставки.
Поряд з роботами уже відомих майстрів пензля таких як Валентин Данилюк, Олена Цьомик, Світлана Солодун та Ольга Гайдай, в експозиції представлений і творчий доробок молодих ковельських художників.
Загалом в експозиції представлені понад 30 картин, виконаних у різних художніх техніках. А оглянути виставку ковельчани та гості міста зможуть не лише у день свята, а й впродовж липня.

Джерело: Телевізійний Центр Ковель, 30-06-2012
Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 555 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0