Головна » 2012 » Лютий » 1 » Інформаційний лист історико-краєзнавчих читань „Кореччина в історичній долі Погорини і волинської землі та Полісся”.
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ  УКРАЇНИ
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОРЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ

Корецький  районний історичний музей проводить у травні 2012 року історико-краєзнавчі читання по темі „Кореччина в історичній долі Погорини і волинської землі та Полісся”.
           До розгляду пропонуються такі питання:
1. Археологічні  дослідження краю.
2. Історичні постаті та їх вплив  на розвиток  регіону.
3. Архітектурна спадщина Корецької землі.
4. Краєзнавчі дослідження Волині та Полісся.
           Планується випуск збірника
           Просимо до 15 квітня 2012 року надіслати заявку про участь в читаннях та  вислати  матеріали пропонованих доповідей для формування програми читань. В заявці, також, просимо вказати домашню адресу, код міста,телефони, місце роботи,вчене звання, або ступінь,посаду.

Адреса:
Корецький районний історичний музей,
вул. Київська,45,
м.Корець,
Телефони для довідок:
(03651)2-11-91,
(03651) 2-27-37.
E-mail: koretsmuseum@ukr.net
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 912 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0