Головна » 2012 » Березень » 26 » Інформація про Третій круглий стіл „Музеї у дослідженні та збереженні пам’яток культурної спадщини західноукраїнських етнічних земель”.

Волинський краєзнавчий музей
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Кафедра документознавства і музейної справи

Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки з нагоди 35-річчя з часу заснування Міжнародного дня музеїв  та 125-річчя музейної справи на Волині проводять у м. Луцьку на базі Волинського краєзнавчого музею 16 травня 2012 року

Третій круглий стіл на тему
"Музеї у дослідженні та збереженні пам’яток культурної спадщини західноукраїнських етнічних земель"

Для обговорення на круглому столі пропонується наступна тематика:
- джерела до вивчення історії музеїв та їх діяльності по збереженню української культурної спадщини;
- історія та основні етапи розвитку музейної справи на Волині та Західній Україні;
- культурна спадщина західноукраїнських етнічних земель в музейному туристичному ресурсі;
- музеї Волині в розвитку українського музейництва та памяткоохоронної справи;
-  основні теоретичні та практичні проблеми розвитку музейництва та памяткоохоронної справи на сучасному етапі.

Планується видання наукового збірника матеріалів круглого столу. Заявки до участі, доповіді та повідомлення приймаються до 1 травня 2012 року із врахуванням таких вимог:
обсяг роботи 6–8 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва – 2,5 см, справа – 2 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. Оформлення списку літератури та джерел – 12 кегль, інтервал – 1).
Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.
Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.
Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск).
Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).
Доповіді та повідомлення просимо подавати не пізніше вказаного терміну за адресою: 43005 м.Луцьк, вул.Шопена, 20. Волинський краєзнавчий музей (каб. №2) або надсилати на електронну адресу музею: volmus@ukr.net

Телефон для довідок: (0332) 24-25-91, 24-56-19
Оргкомітет
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 505 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0