Головна » 2012 » Серпень » 2 » До ювілею головного хранителя Волинського краєзнавчого музею Н.Ю.Пушкар презентовано два нових видання.
14:12
До ювілею головного хранителя Волинського краєзнавчого музею Н.Ю.Пушкар презентовано два нових видання.
До ювілею головного хранителя Волинського краєзнавчого музею Н.Ю.Пушкар презентовано два нових видання.
2 серпня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся творчий вечір з нагоди особистого ювілею головного хранителя музею, відомого краєзнавця і музейника Н.Ю.Пушкар.
На початку вечора, за вагомий особистий внесок у розбудову музейної справи в області, збереження пам’яток Музейного фонду України, велику подвижницьку роботу по дослідженню і популяризації пам’яток історії та культури Волинського краю, життя і творчості Лесі Українки та родини Косачів, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди особистого ювілею представниками влади були оголошені Наталії Юхимівні Пушкар Подяки голови Волинської обласної державної адміністрації та голови Волинської обласної ради, а також вручені Почесні грамоти Луцького міського голови, управління культури і туризму облдержадміністрації та Волинського краєзнавчого музею. З нагоди важливого особистого ювілею Наталію Юхимівну привітали колеги по роботі, працівники музеїв Волині, краєзнавці, родичі, діти та онуки.
Продовжився творчий вечір презентацією нових книг. До ювілею Наталії Юхимівни Пушкар у видавництві „Волинські старожитності” побачили світ два видання: „Наталія Юхимівна Пушкар: біобібліографічний покажчик” (упорядкування А.А.Понагайба) та „Леся Українка. Волинські сюжети: Історико-краєзнавчі нариси” (упорядкування Н. Ю. Пушкар,  В. М. Комзюк).
Перше видання розповідає про саму ювілярку, в ньому вміщено біографічний нарис Зінаїди Пахолок, спогади („Музейні бувальщини”), бібліографічні записи окремо виданих творів та у співавторстві, редагованих та упорядкованих, публікацій у збірниках, періодичних виданнях, матеріалів про видавничу та виставкову діяльність Н.Ю.Пушкар, її  нагороди, допоміжні покажчики та світлини. Друге видання, упорядковане за участі Наталії Юхимівни, присвячене Лесі Українці, вміщує статті, дослідження, спогади про роки проживання Лесі Українки на Волині  в її історичних межах (1871-1907).
 
Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 576 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]