Головна » 2013 » Березень » 28 » Для створення в Луцьку музею жертв тоталітарного режиму не вистачає коштів, хоча вже є експонати.
На створення Музею жертв тоталітарного режиму у Луцьку на базі Волинського технікуму Національного університету харчових технологій потрібно мінімум сто тисяч гривень. Про це депутатам розповів директор навчального закладу Ігор Корчук 28 березня 2013 року під час засідання комісії Волинської облради з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, ЗМІ.
Майно колишнього обласного кіновідеомузичного підприємства було передано на баланс технікуму із умовою створення музею жертв тоталітарного режиму. Тож директор навчального закладу Ігор Корчук розповів, що вже зроблено у цьому напрямку.
За його словами, виділено і відремонтовано кімнату, зібрано матеріали для експозиції. Однак немає коштів для створення постійно діючої експозиції, тобто на придбання стендів та вітрин. Керівник технікуму сказав, що необхідно на це мінімум сто тисяч гривень.
Тим не менш члени комісії вирішили прийняти інформацію до відома, а фінансове питання будуть вирішувати пізніше.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 573 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0